„Szukam pracy za granicą” – europa.jobs śpieszy z pomocą

Jeżeli zdecydowałeś się na podjęcie zatrudnienia poza granicami Polski, to z pewnością potrzebujesz pomocy w poszukiwaniach. W Internecie bardzo ciężko zweryfikować wiarygodność ogłoszeń, dlatego warto dać sobie pomóc. Dlaczego warto skorzystać z usług firmy europa.jobs?

Dobra agencja pracy to klucz do udanej pracy za granicą

Bardzo ciężko znaleźć godne zatrudnienie za granicą. Jeżeli masz znajomych lub rodzinę w obcym kraju, to sytuacja może być nieco ułatwiona. Natomiast jeżeli planujesz tak zwany „wyjazd w ciemno”, lepiej od razu porzuć ten pomysł.

Oszustów i naciągaczy jest na świecie więcej niż myślisz. Czyhają na ludzi niedoświadczonych, nieznających języka ani swoich praw. Namawiają do zawarcia niekorzystnej umowy lub w ogóle takowej nie dają. Najłagodniejszy scenariusz to najczęściej brak wypłaty i zwolnienie w nieprzyjemnej atmosferze. Ale bywa i gorzej, dlatego warto mieć to na uwadze.

Europa.jobs podejmuje współpracę wyłącznie z renomowanymi i zaufanymi firmami na terenie całej Europy. Decydując się na współpracę z tą instytucją masz pewność, że zatrudnisz się w sprawdzonym miejscu, a w razie jakichkolwiek problemów – agencja służy wszelką pomocą.

Podróż na własną rękę wiąże się również z koniecznością załatwiania wielu formalności, związanych z pobytem, pracą i leczeniem za granicą. Korzystając z usług europa.jobs nie musisz się o nic martwić, ponieważ zajmą się wypełnianiem i tłumaczeniem dokumentów.

Europa.jobs – renomowana agencja pracy

Firma europa.jobs (dawniej Pracuj w Unii), to miejsce, w którym ludzie z pasją angażują się w pomoc w znalezieniu zatrudnienia każdemu. Bez znaczenia czy umiesz mówić biegle w trzech językach, czy boisz się przywitać po angielsku. Profesjonaliści dostosują ogłoszenia do Twoich możliwości i umiejętności, żeby zapewnić Ci komfortową pracę.

Na ich stronie internetowej znajdziesz nie tylko ogłoszenia o pracę, ale również:

  • wszelkie informacje o zarobkach, ubezpieczeniach socjalnych i podatkach w krajach europejskich,
  • przydatne artykuły odnośnie pracy w danym kraju,
  • informacje o tym, jak przygotować się do wyjazdu do obcego państwa,
  • tłumaczenia najważniejszych dokumentów związanych z podjęciem pracy i nie tylko,
  • przewodniki pracy po 10 wybranych krajach (wciąż pojawiają się nowe), które zwierają ogólne informacje o pracy za granicą,
  • spis instytucji Unii Europejskiej,
  • informacje jak uzyskać zasiłek na terenie danego kraju,

Jak wynika z powyższej listy, agencja pracy europa.jobs nie tylko robi wszystko, by znaleźć zatrudnienie za granicą każdemu klientowi. Chce również pomagać tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z pracą za granicą oraz tym, którzy mieszkają tam już jakiś czas.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.